Birleşik Devletler Hükumeti Sahte Ve Dolandırma Amaçlı Düzenlenen Kripto Para Evraklarının Örneklerini Yayınlıyor

Amerikan borsasının resmi gazetesi tarafından yapılan analize göre, 1400’ün üzerinde ihale içerisinde 200’ün üzerinde dolandırıcılık ihtimali taşıyan, sahte bilgi içeren veya üzerinde oynanmış dökuman bulunduğu ortaya atıldı. Gazete, dava ve hukuksal yaptırımları göz önüne alarak, yatırımcıların bu projelerde kaybettikleri para miktarını hali hazırda $273m olarak dile getirdi.

Olayların patlak vermesi, Polonyalı bir bankerin profil fotoğrafının bir yatırım şirketi tarafından kullanıldığını fark etmesi sonucu patlak verdi; Banker, birçok denemenin ardından site yetkililerine ulaşamayınca olayı basına taşıdı. Basın yolu ile yayılan haber sonucu yapılan incelemeler ile buna benzer birçok örneğin bulunduğu saptandı.

Birleşik Devletler Hükumeti Emniyet Ve Döviz Komisyonu yatırımları dondurmasının ardından birçok şirkete dolandırıcılık üzerinde suç duyurusunda bulundu.

Komisyon aynı zamanda, https://www.howeycoins.com/index.html isimli bir web sitesi üzerinden asılsız ilanların örneklerini yayınlayarak insanları bilinçlendirme çalışmaların başladı.

TEILEN
Önceki İçerikİlk 100 kripto paradan 93 tanesi düşüşte
Binance.com Resmi Destek Platformuna " Hoşgeldiniz " her hangi bir sorunda doğrudan bizimle irtibata geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz . Kesinlikle aracı şirketler üzerinden güvenliğiniz adına kayıt olmayın . Aksi taktirde sizlere hiç bir şekilde yardımcı olmamız söz konusu değildir .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here